Вільне життя

Чи дійсна «Картка тернополянина»?

У ПЕРШИХ ЧИСЛАХ ЛЮТОГО ГРУПА ПЕНСІОНЕРОК ІЗ ТЕРНОПОЛЯ ПІШЛА ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА «КАРТКАМИ ТЕРНОПОЛЯНИНА», ЩО, НАГАДАЮ, ГАРАНТУЮТЬ ЇХНІМ ВЛАСНИКАМ 12-ВІДСОТКОВУ ЗНИЖКУ НА МЕДИКАМЕНТИ В 44-Х АПТЕКАХ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ.

Уже вдома пенсіонерки помітили, що термін дії їхніх карток — до 31 грудня 2016 року. Зателефонували за вказаним номером, але їх заспокоїли: незважаючи на дату, картки дійсні.

— Я пішла до аптеки, торгова марка якої була зазначена на картці, але провізор сказала, що ця картка не дійсна, і запропонувала мені аптечну — із семивідсотковою знижкою, — розповідає Валентина Лукашівна. — Ми з чоловіком хворіємо обоє, потребуємо дуже дорогих ліків, тому навіть невеличка знижка для нас суттєва.

За роз’ясненням ситуації ми звернулися до центру надання соціальних послуг, але там відповіли, що тільки роздають картки — з усіма питаннями щодо програми звертатися до начальника управління стратегічного розвитку міста Юрія Дейнеки.

Юрій Петрович повідомив: термін дії карток продовжений на рік. Свого часу їх виготовили десять тисяч. До кінця минулого року роздали 8,5 тисячі. Нині видають ті, що залишилися — і це погоджено з власником аптечної мережі. Він знає про продовження терміну їхньої дії і запевнив, що всі 44 його аптеки надаватимуть власникам цих карток знижку до кінця 2017 року. На думку Юрія Дейнеки, проблеми могли виникнути в тих аптеках, які власник віддав у суборенду.

Юрій Дейнека радить усім, хто не отримав здешевлених ліків за своєю «Карткою тернополянина», звертатися за номером телефону, вказаним на ній, і повідомляти адреси аптек, в яких людям відмовили в знижці.

У тому, що частина тернополян користується цими картками вже рік, а дехто тільки відтепер, Юрій Петрович вини міської ради не бачить. Інформації про програму, вважає, було достатньо багато.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Лілія Костишин

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини