Вільне життя

Акції є, а користі з них…

Мені та моїй дружині, вчителям Ридомильської школи, наприкінці 90-х років минулого століття вручили майнові сертифікати, які за-пропонували вкласти в «Тернопільський м’ясокомбінат».

Невдовзі я отримав повідомлення про те, що згідно з протоколом аукціонної комісії №2 від 30 жовтня 1996 року є власником 133 акцій ВАТ. Аналогічний витяг вручили і моїй дружині.
Від того часу минуло чимало літ. Про нас, пенсіонерів-акціонерів, нині ніхто не згадує. Внесіть ясність у цю темну справу.
Василь БЕРЕЗЮК.
с. Ридомиль Кременецького району.

ВІД РЕДАКЦІЇ. Ще 14 серпня 2001 року Господарський суд Тернопільської області визнав ВАТ «Тернопільський м’ясокомбінат» банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру. За словами завідувача сектору нагляду за учасниками ринку цінних паперів у Тернопільській області Західного територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Мирослави Сопрун, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку на підставі поданих ліквідатором документів зупинила 22 березня 2002 року обіг акцій емітента. «Згідно з ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 28 грудня 2012 затверджено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс і ліквідовано ВАТ «Тернопільський м’ясокомбінат» як юридичну особу, — пояснила Мирослава Сопрун. — Державний реєстратор Тернопільської районної державної адміністрації першого лютого 2013 року провів реєстрацію припинення юридичної особи шляхом її ліквідації. Після виключення ВАТ «Тернопільський м’ясокомбінат» з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у зв’язку з його ліквідацією розпорядженням Прикарпатського територіального управління НКЦПФР 15 березня 2013 року було скасовано реєстрацію випуску акцій. Нині «Тернопільський м’ясокомбінат» як акціонерне товариство не існує, акції відповідно теж. Право акціонерів отримати частину майна або вартість частини майна м’ясокомбінату могло бути реалізоване тільки у випадку, коли залишалось майно або кошти після задоволення усіх вимог кредиторів».

Нині колись потужне підприємство знову запрацювало, щоправда, в іншому статусі. У ПАП «Агро-продсервіс», яке придбало приміщення і територію колишнього м’ясокомбінату й на базі цього утворило своє відділення «Тернопільський м’ясокомбінат», кажуть: майно було куплено на підставі договору купівлі-продажу і не передбачало входження в засновники (чи їх зміну) юридичної особи «Тернопільський м’ясокомбінат».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини