Вільне життя

Чи взимку, чи влітку — в Івано-Франківську

Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед молоді, юніорів та юнаків традиційно відбувся минулих вихідних, 11—12 березня, в Івано-Франківську. Майже дві сотні майстрів цієї легкоатлетичної дисципліни з п’ятнадцяти областей нашої держави на сертифікованій Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій трасі змагалися не тільки за нагороди, а й за місце в національній збірній, яка 21 травня в чеських Подебрадах візьме участь у кубку Європи зі спортивної ходьби. 

Збірна Тернопільщини, честь якої захищали вихованці обласних ДЮСШ з літніх видів спорту та школи вищої спортивної майстерності, в командній суперечці змогла потрапити до шістки кращих колективів — 210 залікових балів. Більшу половину з них (120) принесла майстер спорту Русаліна Поворознюк. Підопічна заслуженого тренера України Ярослава Смечука і Віри Зозулі на 22-й день народження, який відзначила напередодні старту молодих атлетів до 23-х років на дистанції двадцять кілометрів, 11 березня, потішила себе завойованою бронзовою медаллю.

Її молодшим товаришам завоювати місце на п’єдесталі не вдалося. До десяток кращих у спортивній ходьбі на десять кілометрів потрапили підопічні Віри Зозулі Назарій Шилівський, Віра Губанова і Назар Савків та Володимир Олійник, яким опікується Олеся Каленська-Яремій. А в суперечці дівчат, які долали два кілометри, аналогічне досягнення і в Олександри Франків.

Фото з вільних джерел  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини