Вільне життя

Матчева зустріч юних легкоатлетів

Продовжуючи розвивати програму Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій «Дитяча легка атлетика», федерація легкої атлетики Тернопільської області разом з Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення за підтримки обласного відділення Національного олімпійського комітету України та Тернопільської міської ради проведуть ще одні захоплюючі старти. В п’ятницю, 17 березня, в залі ігрових видів спорту Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка відбудеться командна матчева зустріч юних легкоатлетів з Тернополя. Львова, Івано-Франківська, Ужгорода і Чернівців. 

Для кожної збірної, сформованої з восьми учнів п’ятих класів загальноосвітніх навчальних закладів, організатори підготували надзвичайно цікаву програму. Кожному з юних прихильників «королеви» на час змагань доведеться стати справжніми багатоборцями: продемонструвати своє вміння в бар’єрному і гладкому бігу, метанні диска і списа, стрибках у довжину. А на завершення ще й комплексна естафета під назвою «Формула-1».

Не тільки призери, а й усі учасники змагань не залишаться без призів від організаторів та їхніх партнерів — торгових марок «Ласунка» і «Микулинецькі напої».

Початок стартів — о 14 годині 30 хвилин.

Фото з архіву Валерія ЄДНАКА

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини