Вільне життя

Майданчик для спілкування про проблеми і шляхи їх вирішення

Фахівці Підволочиського райцентру зайнятості організували на території Скалатської об’єднаної територіальної громади виїзний системний дистанційний майданчик. 

У заході взяли участь директор РЦЗ Ірина Левицька, начальник відділу взаємодії з роботодавцями райцентру зайнятості Віра Мокрій, начальник відділу Підволочиського бюро правової допомоги Адріана Левак, заступник міського голови Скалатської міської ради Уляна Хлистун, секретар виконавчого комітету Тетяна Гирон, старости сіл, що входять до громади.

Ірина Левицька, зокрема, ознайомила присутніх із послугами, які надає служба зайнятості, з професійно-кваліфікаційним складом безробітних з числа жителів ближніх сіл.

На заході мова йшла і про проблеми громади та шляхи їх вирішення, про сприяння зайнятості тим категоріям громадян, які особливо потребують допомоги з боку держави, а це:  демобілізовані учасники АТО і члени їх сімей, люди з інвалідністю.

Заступник міського голови Скалатської міської ради Уляна Хлистун повідомила, що на 2017 рік у місцевому бюджеті громади передбачено 20 тисяч гривень для організації громадських робіт. На даний час 7 безробітних селян уже залучено до робіт із благоустрою території відповідно до угоди з районним центром зайнятості на умовах співфінансування.

Прес-служба обласного центру зайнятості

Фото прес-служби

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини