Вільне життя

Медівником по авітамінозу

Нас во навесні чекає кілька бід. Ціни ростуть, як на дріжджах, хоць пенсія стоїт на місцю, а до того всього ще моя сусідка пророкує всім авітаміноз. Таке мудре слово означає, же всю «зелень» ми за електрику і газ віддали, а на поличках холодильника лишилисі тілько наші зуби. От вам і вітаміни. А як буде цего літа знов така посуха, як торік, то ні Азіров з лопатою не поможе, ні Порошенко з цукорками.

Так як нинька надворі піст, то можна трошка поголодувати. Як показує практика, а особливо — досвід Наді Савченко, якщо правильно на «голодовці» сидіти, то можна й навіть так нічо сі поправити. Але ліпше сі не поправляти, бо подумає наша влада: «О, як писок від’їли», та й знов мінімальну зарплату підніме. Ви знаєте — кілько живу, але не видів ще, жеби наші люди так сі трисли від того, що їм зарплату піднімают. І не дивно, бо з нашою владою то нинька справжня кара! Як там мудрі люди казали: той, хто дає, отримує назад у кілька раз більше. І виходит, як у тім анекдоті. Меркель хвалитьсі: «В нас на руки люди отримуют штири тисячі євро, а витрачают дві. Що роблять із рештою — хто їх знає…» Обама не відстає: «За мене люди мали по шість тисяч долярів, витрачали дві з половинов. Що робили з рештою — не знаю…» Порошенко і собі похваливсі: «В нас на руки отримуют 2500, на прожиття тре сім тисяч. Де ті люди берут ще тих штири з половиною — поняття не маю!»

Що ж, життя в нас не з медом. До речі, про мед — маю рецепта такого-во доброго медівника.

Для смаколика нам тре 500 грам муки, по 250 грам меду і цукру, штири яйци, шклянку молока або сметани, пачку розпушувача, 100 грам подрібнених горіхів, мелені гвоздику й корицю. Яйці, як завжди, розтираємо з цукром, розтоплюємо мед (беріть ліпше гречаний, буде нам пляцок ліпше пахнути) і додаємо до змішування. Тоди ляємо і збиваємо сметану (молоко), сиплемо капку кориці та гвоздики. Потім додаємо муку. Тісто має вийти, як густа сметана.
Беремо дві середних бляшки, змащуємо маслом, потім зверха даємо муку і виливаємо тісто. Притрушуємо то всьо горішками. Розігріваємо духовку до 150 градусів, ставимо на 15—20 хвилин, аби підійшло тісто. Як виросте, тоди підкручуємо духовку до 200—220 градусів і печемо 40—45 хвилин. Як буде готовим, виставляємо і лишаємо в бляшках стигнути. Виймати медівнички звідтам будемо вже зимними. Опісля можете наминати їх самих із чаєм або ж, як любите, збити сметану з цукром чи крем заварити. То вже кому як сі схоче.

Але в кажнім випадку зичу вам смачного!

Ваш пан ЮЗЕК.

Ілюстрація Миколи Пилиповича

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини