Вільне життя

Наша з вами спільна турбота

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх — спільна турбота» традиційно проводитиметься в квітні. Головною його метою, як завжди, є покращення умов для занять фізичною культурою за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення. 

Головні його організатори на Тернопільщині, працівники обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», до речі, навіть не дочекалися офіційного початку акції. Разом з колективом палацу спорту «Текстильник», де розміщений офіс центру, і студентами-волонтерами психолого-педагогічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка вже встигли прибрати територію навколо спортивної арени.

Усі разом дружно позгрібали з газонів торішнє листя і сміття, побілили стовбури дерев, напередодні весняно-літнього сезону пофарбували спортивний інвентар. Хороший приклад для майбутніх учасників місячника.

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» також нагадує майбутнім учасникам місячника про те, що переможець і призери, а також п’ятдесят найактивніших волонтерів будуть нагороджені дипломами Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

На фото: всеукраїнський місячник «спорт для всіх — спільна турбота» розпочався на Тернопільщині прибиранням території навколо палацу спорту «Текстильник».

Фото тернопільського «Спорту для всіх»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини