Вільне життя

Спеціальна програма для юних прихильників «королеви»

Федерація легкої атлетики Тернопільської області спільно з Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення, обласним відділенням Національного олімпійського комітету України та Тернопільським національним педагогічним університетом імені В. Гнатюка і далі активно розвивають програму Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій «Дитяча легка атлетика». Нещодавно в залі спортивних ігор вишу відбулася матчева зустрів юних прихильників «королеви» з чотирьох областей Західної України. 

Після запальної танцювальної розминки діти з Івано-Франківська, Ужгорода, Буська на Львівщині і Тернопільських загальноосвітніх шкіл №№ 6,7 та 24 продемонстрували свою майстерність у різноманітних способах бігу та стрибків, комплексній естафеті та в метанні диску. Однією з родзинок змагань, без сумніву, став і флешмоб «Спорт».

У напруженій суперечці чемпіонський титул вибороли школярі з двадцять четвертої. На п’єдестал пошани зійшли також їхні ровесники з Івано-Франківська та Ужгорода. Втім призи та відзнаки від організаторів та їхніх партнерів — торгової марки «Ласунка» і ТОВ «Микулинецький бровар» — дісталися не тільки лауреатам, а й усім учасникам стартів. На згадку про наше місто кожна команда також отримала від міської ради книгу про Тернопіль.

Фото Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини