Вільне життя

У таких турнірах переможених не буває

Мав, безперечно, слушність голова Зборівської районної федерації футболу Володимир Мандзюк, коли перед церемонією нагородження учасників ветеранського турніру з міні-футболу пам’яті Михайла Завальнюка сказав, що переможених у таких змаганнях не буває. До Золочева на Львівщині, де похований колишній відомий футболіст і тренер аматорських колективів Тернопільщини, минулої суботи, 18 березня, приїхали його побратими з Борщева, Зборова і Тернополя. 

Спортивний комплекс розташованої в райцентрі на Львівщині військової частини Національної гвардії України, варто сказати, сподобався таким нашим іменитим ветеранам-футболістам, як Ігор Яворський, Борис Щавурський, Анатолій Назаренко, Анатолій Коник. Хоча і капітального ремонту не робили, вочевидь, із часів його спорудження, відчувалося, що наприкінці минулого століття вміли добротно будувати.

А на міні-футбольному майданчику з першої ж гри завирували запеклі баталії. З поправкою на вік гравців, звісно. Більшості під п’ятдесят, а деяким, як уже згаданим Яворському зі Щавурським і Володимирові Венгриновичу — під шістдесят чи далі. В паузах між виходами на поле всі щиро віталися з удовою Михайла Ярославовича Оксаною Володимирівною, його дітьми та онуками, згадували, як у молоді роки разом з ним ділили радість перемог, спільно переживали неминучі також у футболі поразки.

У дебютних поєдинках тернопільські ветерани поступилися зборівським, золочівські — борщівським. Перші потім з мінімальною перевагою завершили на свою користь матч за третє місце з футболістами із Золочева. А ветерани із Зборова, яких протягом багатьох років тренував Михайло Завальнюк, просто не мали морального права поступитися у вирішальній зустрічі з командою Борщева. Хоча і вона завершилася з мінімальною перевагою переможців.

Без пам’ятних кубків організатори не залишили жодну з чотирьох команд. Призи дісталися і найкращим у своїх номінаціях — воротареві Юрієві Стельмаху, захисникові Євгенові Беззубку, півзахисникові Анатолієві Конику і нападникові Ігореві Яворському. Пам’ять побратима учасники вшанували молитвою. А ветеранський турнір організатори планують у майбутньому зробити традиційним.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини