Вільне життя

Гідні учні уславленого наставника

У Харкові визначилися лауреати юніорського та юнацького чемпіонатів України з армспорту. Під час триденних баталій у палаці спорту «Локомотив», у яких взяли участь понад три сотні молодих борців на руках з двох десятків областей нашої держави, успішно виступили і вихованці Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту. 

Підопічні багаторазового чемпіона світу та Європи, переможця чималої кількості професіональних турнірів, заслуженого майстра спорту Андрія Пушкаря за підсумками командної суперечки вибороли третє місце в обох вікових групах. Усім разом удалося завоювати дев’ять золотих, десять срібних і чотири бронзові медалі.

Ставши найкращою як у турнірі на ліву, так і на праву руку, наснаги наймолодшим додала Юлія Точинська, яка вже має досвід виступів у міжнародних змаганнях. Її підтримав Максим Поліщук, який змагався з атлетами, чия вага не перевищує 75 кілограмів. А Назар Вознюк з Юрієм Селецьким у своїх вагових категоріях перемогли в турнірах на ліву руку та завоювали «срібло» в боротьбі на праву. Дві срібні медалі поповнили особисту скарбничку нагород Святослава Бочкова, «бронза» дісталася Іванові Вознюку.

Не відстали і юніори, не старші 1996 року народження. В найлегшій ваговій категорії дворазовим чемпіоном України став Назарій Савелюк. А в турнірі атлетів, чия вага не перевищує 80 кілограмів, у боротьбі на праву руку переміг Дмитро Шевчук, який також завоював ще й «бронзу». Дві срібні медалі в активі Олега Петренка, срібна і бронзова — у Віталія Дядюка. На другу сходинку п’єдесталу пошани зійшли також Павло Ковальчук, Сергій Точинський і Петро Мельничук, на третю — Андрій Пасемків.

За підсумками змагань буде сформовано збірну України, яка з 14 по 21 травня змагатиметься в Польщі за нагороди чемпіонатів Європи в своїх вікових групах.

На фото: рукоборці Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту разом зі своїм уславленим наставником Андрієм ПУШКАРЕМ (у центрі); під час змагань.

Фото з архіву Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини