Вільне життя

У Тернополі – соціальна акція на підтримку дітей з аутизмом

2 квітня відбулася соціальна акція «Тернопіль у блакитному», яка присвячена до Всесвітнього дня розповсюдження інформації про проблеми аутизму. Захід організувала громадська організація «Центр розвитку дітей з аутизмом та іншими вадами «Золотий ключ».

У дійстві взяли участь діти, що мають розлади спектру аутизму, та їхні батьки. Підтримати малюків прийшли небайдужі тернополяни, поліція міста, представники Тернопільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, танцювальний клуб «Вогонь серця». На Театральному майдані міста відбувся флешмоб: всім присутнім роздавали блакитні кульки, аби одночасно випустити їх в небо, як символічний акт любові та поваги до особливостей цих дітей.

— Такі заходи необхідні не лише заради розповсюдження інформації про аутизм, а й для додаткової можливості для соціалізації дітей. Люди виходять на вулиці, не соромлячись того, які їхні діти, відкрито показують суспільству, що діти з аутизмом такі ж, як і усі решта, — наголошує голова ГО «Центр розвитку дітей з аутизмом та іншими вадами «Золотий ключ» Світлана Гуцуляк.

Існує традиція, за якою на знак підтримки людей з аутизмом усі пам’ятні будівлі світу підсвічують блакитними вогниками. Тернопіль теж приєднався до неї — того недільного вечора вогні з’явилися і на драмтеатрі.

Наталя ЗАВТУР

Фото з архіву авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини