Вільне життя

З однодумцями і гори під силу звернути

У п’ятницю, 31 березня, славний п’ятдесятилітній ювілей відсвяткував президент Федерації важкої атлетики Тернопільської області, директор скалатської фірми «Агромлин» Богдан Олійник. До численних привітань від рідних, друзів, знайомих додалися і щирі побажання здоров’я, добра, щастя від спортсменів і тренерів. 

Кому, як не останнім, знати, що для досягнення успіху в тій чи іншій справі потрібно не тільки докласти максимум зусиль, а й врахувати всі, бажано до найменшої, дрібниці. У важкій атлетиці — передусім. Яким би талановитим не був атлет, щоразу виходити на новий для себе рівень результатів він здатний не лише завдяки щоденній напруженій праці на тренуваннях. Аж ніяк не менше у залізній грі важить і психологічна впевненість.

І саме завдяки таким людям, як Богдан Степанович, важка атлетика Тернопільщини, незважаючи на скрутні для розвитку спорту в краї часи, не щезла ні із всеукраїнської, ні з міжнародної арени. Та реальна допомога, яку останні п’ять років надає Богдан Олійник групі талановитих важкоатлетів, які під керівництвом тренерського подружжя Віктора Симіва і Вікторії Шайморданової займаються в Скалатській ДЮСШ та обласній школі вищої спортивної майстерності, обернулася вагомими досягненнями як на всеукраїнських, так і міжнародних змаганнях. Переможницею і призеркою молодіжних чемпіонатів Європи стала Марія Хлян, на п’єдестал пошани юнацьких Олімпійських ігор зійшла Софія Зенченко. А з допомогою ще й Іванни Павлик, Олени Салабай, Ірини Копитко, Марії Теодозів з Хоросткова команда тернопільських дівчат не тільки регулярно привозить медалі чемпіонатів України в особистому, а й у командному заліках.

До ювілею ж Богдана Олійника, якому не так давно довірили очолити Федерацію важкої атлетики Тернопільщини, спортсмени підготували свої подарунки. Переможницею юніорського чемпіонату України в Запоріжжі нещодавно вперше стала Ірина Копитко. А цими днями відразу двоє наших земляків захищатимуть честь України на престижних міжнародних змаганнях. У хорватському Спліті майстер спорту міжнародного класу Марія Хлян постарається довести свою конкурентоздатність на чемпіонаті Європи серед дорослих. А Роман Гудз із Бучача змагатиметься в далекому Таїланді, де проходить юнацький чемпіонат світу.

На фото: президент Федерації важкої атлетики Тернопільської області Богдан ОЛІЙНИК.

Фото із соціальних мереж   

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини