Офіційною зарплатою підтримуємо армію

Офіційною зарплатою підтримуємо армію

Упродовж січня-листопада цього року платники Тернопільщини спрямували на обороноздатність країни 216,6 мільйона гривень військового збору. Це перевищило очікувані надходження на 3,5 мільйона або склало 101,6 відсотка.

Порівняно з торішнім аналогічним надходження зросли на 45,6 мільйона гривень. Про це повідомив начальник головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

— Сумлінні працедавці і громадяни, які отримують легальні доходи, до держбюджету лише в листопаді 2018 року сплатили до держбюджету 23,3 мільйона гривень військового збору, — зазначив керівник фіскального відомства. —  Це на 5,5 мільйона більше в порівняні з минулим роком.

Військовий збір — нагадав Ігор Юлійович — запроваджено з 3 серпня 2014 року. Платниками цього платежу є фізичні особи — резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка збору складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Тож відповідальними за справляння збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. Тому збільшення находжень військового збору — це підтвердження того, що все більше роботодавців відмовляються від виплати заробітної плати в «конвертах» та офіційно оформляють працівників на роботу.

Фото сектору комунікацій ГУ ДФС у Тернопільській області