Знову орудують псевдоподатківці

Знову орудують псевдоподатківці

На Тернопільщині знову активізувалися шахраї. Вдаючи посадових осіб територіальних органів ДПС, телефонують до керівників підприємств чи підприємців і вимагають матеріальну винагороду.

Зокрема, неабияку активність зловмисників зафіксовано днями в Теребовлі. Невідомі особи телефонують до платників податків із номера (097)076-77-86, звертаючись із проханням надати кошти для залагодження різних питань.

У головному управлінні ДПС у Тернопільській області вкотре наголошують, що службові особи податкової служби краю жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали і давати не можуть.

Проте, як свідчить практика, частина громадян та суб’єктів підприємницької діяльності не перевіряють достовірність інформації і надають грошові кошти зловмисникам, які представляються службовими особами податкового відомства, та в очах громадськості кидають тінь і негативно впливають на честь та ділову репутацію працівників Державної податкової служби загалом.

Тому в головному управлінні ДПС у Тернопільській області закликають платників податків бути обачними й не піддаватися на провокації. У випадку отримання інформації про такі пропозиції, вчинення протиправних дій від імені працівників органів ДПС просять негайно повідомити відповідний підрозділ Національної поліції за номером телефону 102 або телефонувати до антикорупційного сервісу ДПС України «Пульс» за номером телефону (0800)50-10-07, напрямок «4».

Фото сектору комунікацій ГУ ДПС у Тернопільській області