Внесок Тернопільщини на потреби армії

Внесок Тернопільщини на потреби армії

Упродовж січня-жовтня цього року платники податків Тернопільщини перерахували до загального фонду державного бюджету понад 304,7 мільйона гривень військового збору. Про це повідомив начальник головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

«Порівняно з аналогічним торішнім періодом надходження цього збору зросли на 56,4 мільйона гривень», — зазначив очільник податкового відомства.

Лише в жовтні платники Тернопільщини спрямували на потреби армії 33,7 мільйона гривень військового збору. Приріст платежу до аналогічного періоду минулого року склав 4,3 мільйона гривень або 15 відсотків.

Михайло Яцина також нагадав, що платниками військового збору є фізичні особи — резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а його ставка становить 1,5 відсотка доходів, що підлягають оподаткуванню.

«Необхідно мати на увазі, що українська армія отримуватиме стабільні кошти для вирішення нагальних питань лише завдяки легальній праці, — зазначив начальник ГУ ДПС в області. — Тому закликаю роботодавців не допускати фактів «тіньової» зайнятості. Адже не оформлені належним чином трудові відносини позбавляють соціальних гарантій найманих працівників, знижують доходи бюджетів, а відтак і можливість зміцнення обороноздатності країни». 

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області