Електронний кабінет та порядок його роботи

Електронний кабінет та порядок його роботи

Нагадування від головного управління ДФС у Тернопільській області платникам податків. Робота в Електронному кабінеті здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

Подання звітності через електронний кабінет здійснюється за бажанням платника податків та не є обов’язковим. Нормами Податкового кодексу України передбачено внесення платником податків змін до своїх облікових даних в електронному кабінеті в разі зміни електронної адреси не пізніше наступного робочого дня після таких змін.

Електронний кабінет працює постійно (24 години на дату кожного календарного дня), окрім часу, необхідного для його технічного обслуговування. Проведення технічного обслуговування електронного кабінету в день, на який припадає граничний строк подання податкових декларацій, та з 8-ї до 20-ї години будь-якого іншого календарного дня забороняється. Технічне обслуговування електронного кабінету проводиться в порядку, що визначається методологом електронного кабінету.

Фото сектору комунікацій ГУ ДФС у Тернопільській області