Вагомий внесок у фінансову підтримку держави!

Вагомий внесок у фінансову підтримку держави!

Платники податків Тернопільщини продовжують підтримувати державу сумлінно сплаченими податками. Завдяки їх активній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує такі необхідні кошти для Збройних сил України та соціальних виплат нашим громадянам.

Так, упродовж п’яти місяців цього року Зведений бюджет України отримав від платників Тернопільщини 5 мільярдів 426,3 мільйона гривень податків та зборів. Вдалося забезпечити приріст порівняно з січнем-травнем 2023 року, який склав понад 1,3 мільярда гривень або ж 33 відсотки.

До державної скарбниці від наших краян надійшло понад 2,1 мільярда гривень. Серед основних бюджетоформуючих платежів лідирують податок з доходів фізичних осіб, у тому числі військовий збір (836,1 мільйона гривень), податок на додану вартість (693,4 мільйон гривень) та податок на прибуток (473,9 мільйона гривень).

Доходи місцевих бюджетів упродовж січня-травня цього року склали 3,3 мільярда гривень. Це на 811,4 мільйона або ж на 32,4 відсотка більше, ніж за торішній аналогічний період.

Податкова служба Тернопільщини щиро дякує платникам за відповідальне ставлення до сплати податків та вагомий внесок у фінансову підтримку держави!

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області