Завдяки активній громадянській позиції сумлінних платників податків наша держава у складний воєнний час стабільно отримує кошти для забезпечення Збройних сил України та соціальних виплат. У цьому переконані в головному управлінні ДПС у Тернопільській області.
Так, платники Тернопільщини упродовж січня-травня цього року спрямували до Зведеного бюджету України 6 мільярдів 617,8 мільйона гривень податків та зборів. Вдалося забезпечити приріст порівняно з аналогічним торішнім періодом удалося забезпечити приріст, який склав 1,2 мільярда гривень або ж 22 відсотки.
До державної скарбниці від наших краян надійшло майже 3,4 мільярда гривень. Серед основних платежів, які формують бюджет, лідирують податок з доходів фізичних осіб — більше 1,4 мільярда гривень, податок на додану вартість — понад 1 мільярд гривень та податок на прибуток — 553,9 мільйон гривень.
Доходи ж місцевих бюджетів упродовж січня-травня склали понад 3,2 мільярда гривень.
Податкова служба Тернопільщини щиро дякує платникам за відповідальне ставлення до сплати податків та вагомий внесок у фінансову підтримку держави.
Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області