Понад сто тридцять спортсменів із вісімнадцяти областей нашої держави і Києва стали учасниками цьогорічного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное на марафонських дистанціях пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка. Ці змагання відбулися у Вінниці на річці Південний Буг.
Однієї з героїнь триденних стартів стала вихованка Тернопільської КДЮСШ із водних видів спорту Дарія Довбня, яка нині удосконалює свою майстерність в обласній ШВСМ. Наша землячка повернулася додому відразу з трьома нагородами. Причому дві з них — золоті.
Дівчині не було рівних у суперечці байдарочниць-одиночниць на відрізку 22,6 кілометра з перебіжками. А в байдарці-двійці Дарія першою подолала дистанцію 19,6 кілометра разом із Поліною Нуровою з Дніпра. Нарешті, особисту скарбничку нагород майстра спорту Дарії Довбні також поповнила «бронза» за досягнення в байдарці-одиночці на короткій дистанції 3,4 кілометра.
На фото: Дарія ДОВБНЯ (праворуч) разом із Поліною НУРОВОЮ після церемонії нагородження.
Фото із соціальних мереж