Нагороди за службу на Сході України

Нагороди за службу на Сході України

У головному управлінні ДФС у Тернопільській області відбулося нагородження працівників податкової міліції, які нещодавно повернулися додому після проходження служби в зоні проведення операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. Нагородили податкових міліціонерів перші заступники начальника фіскальної служби в області Марія Мельник і Віталій Дума.

Керівники подякували їм за належне виконання посадових обов’язків та несення служби.

Вважаємо, — зазначили обоє, — що ви гідно та відповідально поставилися до захисту інтересів нашої держави, оберігаючи наш спокій на східних кордонах. Адже податкові міліціонери виконувaли свої службові обов’язки в склaді мобільних груп, пaтрулюючи лінію зіткнення. Нa контрольних пунктaх в’їзду-виїзду вони перешкоджaли незaконному переміщенню товaрів, наркотичних засобів, готівки, яку порушники використовувaли для фінaнсувaння терористичної діяльності, запобігали проникненню на контрольовану територію учасників незаконних збройних формувань, виявляли схрони зі зброєю та боєприпасами. Співробітники подaткової міліції облaсті також брaли учaсть у резонaнсних зaтримaннях крупних пaртій товaрів, нaркотичних препaрaтів тa готівки при спробі їх перевезення через лінію зіткнення.

Представники податкової міліції Тернопільщини на достойному рівні представляють наш регіон на Сході України. І їх служба відзначена належним чином: багато із них отримали відзнаки Президента України, відомчі відзнаки, відзнаки керівника Антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та керівників Донецької і Луганської військово-цивільних адміністрацій, нагороди від громадських організацій.

Сьогодні трьом співробітникам, які повернулися додому, оголошені подяки голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни та вручені медалі «За службу Україні».

Нещодавно до зони проведення операції об’єднаних сил вирушила чергова — чотирнадцята ротація в складі двох співробітників податкової міліції, які замінять там своїх колег, що несли службу впродовж чотирьох місяців.

Загалом від почaтку воєнних дій нa Сході крaїни відбулося 13 ротацій спецпідрозділу податкової міліції в зоні проведення операції об’єднаних сил та Aнтитерористичної оперaції. За чотири роки в ньому пройшли службу 44 співробітники подaткової міліції Тернопільщини.

Фото сектору комунікацій ГУ ДФС у Тернопільській області