Скористайтеся електронними засобами зв’язку

Скористайтеся електронними засобами зв’язку

Нагадування від головного управління ДПС у Тернопільській області. Для підприємців, які хочуть обрати спрощену систему оподаткування.

За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини електронного кабінету фізична особа — підприємець має можливість направити до органу ДПС разом із супровідним листом заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування, за встановленою формою у форматі pdf (обмеження 2 МБ).

Датою подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування разом із супровідним листом є дата реєстрації супровідного листа в органі ДПС. Протягом одного робочого дня після надсилання автора електронного листа буде повідомлено про вхідний реєстраційний номер та дату реєстрації. Інформацію щодо отримання та реєстрації листа в органі ДПС можна переглянути у вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини електронного кабінету, відправлені листи — у вкладці «Відправлені документи» меню «Вхідні/вихідні документи».

Фото сектору комунікацій ГУ ДПС у Тернопільській області